DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZ

 

www.mavibutikmoda.com dan saat 15:00 e kadar vermiş olduğunuz siparişleriniz kayıtlı teslimat adresinize aynı gün, saat 15:00 sonrası siparişleriniz ertesi iş günü size gönderilmek üzere kargo firmasına teslim edilecektir.

 

 

Herhangi bir karışıklık olmaması için teslimat adresinizi kontrol etmeyi unutmayınız!

 

 

www.mavibutikmoda.com'dan satın almış olduğunuz ürünün kullanılmamış, yıpranmamış, yıkanmamış kısaca tekrar satılabilirliğini yitirmemiş bir şekilde bize ulaşması gerekir. Deterjan, yumuşatıcı, parfüm, deodorant veya bunlar gibi koku içeren herhangi bir ürün maddeyle temas etmesi halinde iade ve değişim talebiniz kabul edilmeyecektir.

 

 

 

 www.mavibutikmoda.com dan alınan ürünler için 3 gün içerisinde kargo ile gönderim yapıldığı taktirde değişim sağlanmaktadır. Fatura ibrazı zorunludur.Şirketimiz 213 sayılı Vergi Usul Kanununun mükerrer 242 nci maddesinin 2 numaralı fıkrası ile Maliye Bakanlığı kanunlarına uygun olarak e arşiv fatura düzenlemektedir. Siparişinize ait faturanız e arşiv fatura olup sipariş esnasında yazdığınız e-mail adresinize en kısa süre içinde ulaşmaktadır.

 

 

 

Yeni ürün seçebilmek için öncelikle değişim ürününüzün bize ulaşması gerekmektedir.

 

 

 

Değişim ve İade talebiniz kargonuz bize ulaştıktan sonra ilgili departman tarafından kontol edilip tarafınıza dönüş sağlanacaktır. 

 

 

 

Değişim ve İade talebiniz Whatsapp hattımız üzerinden gerçekleşmektedir.

 

 

 

 

MAĞAZAMIZ KAYNIKLI YANLIŞ YADA KUSURLU ÜRÜN GÖNDERİMLERİNDE İADE KARGO ÜCRETİ MAĞAZAMIZ TARAFINDAN KARŞILANACAKTIR,BUNUN DIŞINDAKİ DEĞİŞİM VE İADELERDE KARGO BEDELİ MÜŞTERİYE AİTTİR.İADELERDE KARGO BEDELİ DÜŞÜLEREK TARAFINIZA PARA İADESİ YAPILACAKTIR.DİLERSENİZ KARGO ÜCRETİNİ ÖDEYİP FARKLI BİR KARGO ŞİRKETİ İLE KARGO TAKİBİNİZİ SAĞLAYARAK GÖNDEREBİLİRSİNİZ.

 

 

Değişim yapılan ürünelerde tekrardan değişim ve iade işlemi gerçekleştirilmemektedir!

 

 

 

OUTLET ve İNDİRİMLİ ürünlerde iade ve değişim kabul edilmemektedir.

 

 

Değişim koşullarından herhangi birini bulundurmayan ürünlerin iadesi reddedilerek, tarafınıza karşı ödemeli olarak kargolanır.

 

 

E-arşiv faturanız mail adresinize ulaşmadığı durumunda paketin sizlere teslim edildiği aynı gün içerisinde Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçilmelidir.

 

 

 

Ücretsiz kargo kampanyaları ile verilen siparişlerde ürün iade edildiği takdirde kargo bedeli düşülerek işleme alınacaktır

 

 

 

 

ONLINE SATIŞ OFİSİMİZ: SARISU MAHALLESİ 135. SOKAK GREEN HOMES NO:5 C BLOK NO:11 KONYALTI/ANTALYA

 

 

 

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR